Prezentovali jsme na Radě mladších

Dne 20. 11. 2023 studenti z 1. A Vojtěch Král, Denisa Vu a Kryštof Zouhar seznámili se svou prezentací o umělé inteligenci přes 100 studentů středních škol z celého Jihočeského kraje na Radě mladších, která se konala v Českých Budějovicích. Prezentací rozhodně zaujali, neboť publikum mohlo vyjadřovat svůj názor v odpovědích na zadané otázky pomocí QR kódů. Byla to skvělá zkušenost pro naše studenty.

Rada mladších je konference určená pro studenty středních škol s podporou MŠMT, center duševního zdraví, krajských úřadů, hejtmanů a odborných organizací. Učí mladé lidi říkat svůj názor, umět si ho obhájit a spolupracovat s vrstevníky. Současně jim dává příležitost vylepšovat prezentační a především komunikační dovednosti.