Write and win

Napiš esej v angličtině a vyhraj léto v USA

Tisková zpráva | 25.9.2017

Zúčastni se druhého ročníku studentské soutěže Our Earth is Smaller Earth a vyhraj Work and Travel pobyt USA v hodnotě 500 USD na léto 2018 nebo GoPro kameru!

Podmínky soutěže

– Soutěže se mohou zúčastnit pouze studenti VŠ, VOŠ nebo SŠ prezenční formy studia, kteří dovrší 18 let věku do 31. 3. 2018

– Esej musí být napsána na jedno z níže uvedených témat

– Esej musí být v anglickém jazyce o délce 1-2 normostran

– Esej musí být odeslána na e-mail czech@smallerearth.com nejpozději do 31. 12. 2017, předmět emailu musí být Our Earth is Smaller Earth a v textu e-mailu musí být uveden název školy, na které v současnosti účastník soutěže studuje

– Eseje mohou soutěžící zasílat okamžitě, soutěž běží od 1. 9. 2017

Témata soutěže

Travel wherever

– Proč chceš cestovat, poznávat nové lidi a kultury? Proč chceš na Work and Travel do USA?

Positive impact

– Proč chceš pracovat s dětmi v americkém kempu? Co chceš dětem předávat za hodnoty?

Why to go further

– Jak pracuješ na svém osobním rozvoji? Proč chceš získat zkušenosti v americkém resortu?

Ceny soutěže

Hlavní výhra: Program Camp Leaders zdarma nebo sleva 500 USD z programu Resort Leaders na léto 2018

Navíc bude ze všech účastníků soutěže vylosován výherce GoPro kamery.

Škola s nejvíce zúčastněnými studenty vyhraje TEFL kurz od Hello Academies, na který bude moci umístit jednoho ze svých angličtinářů s možností získání TEFL certifikátu.

Vyhodnocení soutěže

Soutěž bude vyhodnocena a vítěz bude vyhlášen 8. 1. 2018 vč. vylosovaného výherce GoProkamery a školy s nejvíce zúčastněnými studeny, která vyhraje TEFL kurz.

Více informací o soutěži naleznete na www.smallerearth.com/cz/soutez/.

Soutěž pořádá společnost Smaller Earth, s.r.o., která zajišťuje kulturně-výměnné a pracovní pobyty v zahraničí se specializací na Spojené státy americké. Účastníci našich programů tak zažívají dobrodružství na cestách, získávají pracovní zkušenosti a zlepšují si jazykové schopnosti buď v některém z letních dětských kempech nebo v luxusních hotelových resortech.

I ty můžeš zažít nezapomenutelné léto v Americe a připojit se k dalším cestovatelům, kteří díky nám dobývají svět. Více o Work and Travel programech zjistíš na www.campleaders.com/cz/ a www.resortleaders.com/cz.