Cambridge English exams

Téměř 70 studentů se zúčastnilo letošního zimního termínu CAMBRIDGE ENGLISH EXAMS – computer based. Zkoušení probíhalo v pátek 19. 1. a v sobotu 20. 1. v prostorách naší školy. Celé sezení bylo otevřené, a tak kromě velkého počtu našich studentů přijela vykonat zkoušky i spousta studentů z různých jihočeských škol. Spolu s týmem zkušených zkoušejících z Evropského centra jazykových zkoušek v Českých Budějovicích jsme se snažili všem kandidátům připravit pro zkoušky B1 Preliminary for Schools, B2 First for Schools a C1 Advanced příjemné podmínky pro vykonání náročných zkoušek. Organizace byla výborná, technika fungovala bezchybně, testy odeslány do Cambridge! Nyní již všem držíme palce a těšíme se na předávání diplomů.