Postup našich účtařek do celostátního finále účetní soutěže Má dáti dal

Dne 29. 1. 2024 se konalo semifinálové kolo účetní soutěže Má dáti dal. Soutěž je určena pro studenty čtvrtých ročníků obchodních akademií a středních škol s výukou účetnictví z celé České republiky. Semifinálové kolo se konalo on-line způsobem a zúčastnilo se ho 376 studentek a studentů z 90 škol. Naši školu reprezentovaly Karolína Benešová, Eliška Králová, Denisa Řeřábková, Kateřina Tomsová a Barbora Stejskalová. Do finálového kola postoupilo celkem 125 studentů ze 66 středních škol, přičemž za každou školu mohou soutěžit max. 2 studenti. Za naši školu postoupily Eliška Králová a Karolína Benešová. Finále se bude konat ve Znojmě 21. a 22. března 2024. Všem našim účtařkám děkujeme za reprezentaci a gratulujeme k postupu do finále.