Návštěva Arkády

Poslední červnové dny jsme využili k návštěvě Arkády – Loni dorazily zástupkyně tohoto krizového centra k nám na OA Písek, letos jsme jim návštěvu oplatili my.

Mgr. Hana Růžičková nás seznámila s činností „Káčka/K – centra = Kontaktního centra Arkáda.“ Přestože se blíží konec školního roku, už nejsme ve stresu, známky máme uzavřené, takže neřešíme žádné problémy. Kdybychom se však ocitli v nějaké náročné nebo krizové situaci, kdybychom bojovali se stresem nebo depresemi, tak nám Mgr. Hana Růžičková poradila, co nám v této složité situaci může pomoci.

Mohli jsme blíže poznat prostředí, ve kterém se řeší problémy, kde jsou důvěra, pochopení a empatie to nejdůležitější.

Pokud máte jakýkoliv problém, neváhejte a obraťte se ně.

 1. A