Můžeš podnikat

Studenti druhých ročníku si na semináři Můžeš podnikat vyslechli příběhy dvou úspěšných podnikatelů Tomáše Valy ze společnosti Siko a Martina Málka ze společnosti ComAp. Podnikatelé převyprávěli své životní příběhy o tom, jak došlo k vůbec k nápadu založit společnost a jak složité je se na trhu udržet.

Můžeš podnikat je první a jediný program v Česku, který již od roku 2012 systematicky pracuje se studenty formou mezigeneračního sdílení zkušeností. Zcela mimořádný přínos programu spočívá v úzké spolupráci učitelů, studentů a podnikatelů, kteří vedou semináře přímo na středních školách v průběhu standardní výuky. Jsme rádi, že můžeme být součástí tohoto programu! Pro studenty OA je to veliký přínos!