Veletrh fiktivních firem se vydařil!

Závěrem školního roku se již tradičně setkávají fiktivní firmy z celé republiky na OA v Písku. Na letošním 30. ročníku veletrhu fiktivních firem EFKO 2024 se prezentovalo a čile obchodovalorekordních 32 firem z 12 českých škol. Zastoupena zde byla Praha, Polička, Plzeň, Příbram, Domažlice, Žatec, Most, Volyně, Janské Lázně, Neveklov a Písek. Prezentace všech zúčastněných měla jako ostatně vždy vysokou úroveň a veletrh se vydařil.

Všechny tři domácí firmy byly opět nepřehlédnutelné a dosáhly i na stupně vítězů.

Výsledky veletrhu a fotografie najdete na samostatných stránkách veletrhu EFKO 2024.

Děkujeme všem zúčastněným firmám, oceněným blahopřejeme.  Děkujeme rovněž všem, kteří se podíleli na organizaci letošního veletrhu.

Již nyní se těšíme na příští 31. ročník!