1. místo v soutěži JA Top Logo

11.1.2023

Daniela Fořtová

1. místo v soutěži JA Top Logo v Jihočeském a Plzeňském kraji Z 277 registrovaných firem logo a video společnosti BeneVia zaujalo nejvíce! Máme z toho velikou radost! Od září jsme zvládli založit studentskou společnost, vymysleli jsme předmět podnikání, kterým jsou ekologické tablety do myčky, ekologické spreje na kuchyňskou linku a dárkové předměty z pryskyřice. Rozjeli jsme výrobu i našli prodejní kanály. Spolupracujeme s domácím hospicem Athelas a chceme jim věnovat veškerý zisk a tím podpořit dobrou věc. Podnikání není snadné - bere nám to čas, ale to co získáme jsou hlavně zkušenosti z reálného byznysu a další dovednosti, které žádá reálný pracovní trh. Učíme se spolupracovat a vzájemně si naslouchat. Ocenění v rámci společného klání v Plzeňském a Jihočeském kraji nás motivuje a my se pustíme ještě odhodlaněji do další práce!

Společnost BeneVia - studenti 3. ročníku - Adéla Janusová, Jan Alexandr Machálek, Kateřina Tomsová, Klára Ondoková, Hana Drholcová, Marie Šálková, Lucie Janovská