AKTUALITY

Lednová olympiáda zná své vítěze

 30.1.2021

Poslední lednový týden proběhlo okresní kolo Olympiády z českého jazyka. Každý rok se studenti scházejí v prostorách Domu dětí a mládeže v Písku, tentokrát každý účastník zasedl ke svému počítači a tato soutěž proběhla distančně z domova. Naše barvy hájily dvě studentky třetího ročníku – Tereza Bílková a Anežka Housarová. Mezi studenty středních škol se neztratily, Anežka obsadila krásné čtvrté místo, jen o pouhý bod jí utekla bronzová medaile, Tereza obsadila pěkné šesté místo. Našim olympioničkám gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy.

Online burza středních škol

 15.1.2021

Vítejte u nás na Obchodní akademii v Písku, tak touto větou jsme vždy rádi vítali zájemce o studium na naší škole v rámci Burzy středích škol. Dveře OA byly vždy otřevřené a rádi jsme Vás naší školou provedli.

Nyní nám to ale bohužel situaci nedovoluje, přesto jsme se s Vámi, budoucími studenty, spojily prostřednictvím Jihočeské hospodářské komory, která nám zprostředkovala online setkání.
Snažily jsme se Vám předat co nejvíce informací o naší škole, snažily jsme se na Vás přenést i atmosféru a zážitky, které společně se svými studenty sdílíme. Budeme se na Vás těšit, doufejme, v brzké době, ihned, jak to bude možné, tak Vám dveře naší školy otevřeme :).

Všem uchazečům o naši školu přejeme hodně štěstí u přijímacích zkoušek a těšíme se s Vámi na viděnou.

Daniela Fořtová, Zuzana Dovínová

PS. Velký dík patří i naší technické podpoře - Jaroslavu Wailgunymu.