Pro budoucí studenty opět v online formě

18.1.2022

Zuzana Dovínová

Jak všichni dobře víme, v roce 2020 neproběhla Burza škol v KD Písek, ale žáci 8. a 9. tříd měli možnost naši školu navštívit v online prostředí.
Tento školní rok se naštěstí uskutečnila Burza škol v KD Písek naživo, bez přítomnosti kamer , mohli jsme se vidět tváří v tvář, mohli jsme vám, budoucím studentům, předat informace, zkušenosti i zážitky. Přesto nám i tento školní rok poskytla JHK možnost, abychom vás ještě jednou pozdravily v online formě. Setkaly jsme se tedy s některými budoucími studenty již podruhé, s některými poprvé, ale vždy to byla setkání příjemná. Velmi nás překvapilo, jak jste se nebáli klást dotazy, byli jste komunikativní, milí, šikovní a kreativní. Doufáme, že jsme na vás přenesly alespoň částečně atmosféru, která u nás na OA panuje, a již nyní se na vás těšíme.

PS. Děkujeme našemu ajťákovi JW za technickou podporu!