Výročí Ekonomické fakulty JČU

23.9.2022

Před osmi lety jsme podepsali na českobudějovické radnici spolupráci s Ekonomickou fakultou Jihočeské univerzity a stali jsme se její první fakultní střední školou. Od té doby jsme realizovali spoustu projektů a další pro vás společně chystáme. Dnes naše partnerská fakulta slaví 15 let existence. Všechno nejlepší k narozeninám, ať se mejdan podle plánu vydaří!

Sportovní kurz 2022

19.9.2022

Od pondělí 12. do čtvrtka 15. září 2022 jsme my, studenti 3. A a 3. B, byli na Šumavě (Nová Pec) na sportovním kurzu. Jezdili jsme na kole, sjeli část Vltavy na lodích, užívali si krásné přírody i posezení u krbu. I počasí nám docela přálo, takže „V pohodě!“

Výstava prací Františka DOubka

19.9.2022

Vernisáží v aule jsme odstartovali výstavu k 10. výročí odchodu jedinečného výtvarníka a grafika Františka Doubka. Díky za krásné vstupy spoluorganizátorovi výstavy Jiřímu Reinišovi, paní starostce Evě Vanžurové, panu místostarostovi Petru Hladíkovi a všem hostům za účast. Výstava pro veřejnost a pro školy potrvá do 14. října. Přijďte, jste srdečně zváni

Adaptační pobyt 1.B

15.9.2022

Na adaptačním pobytu ve Vrbně u Blatné strávila naše třída dva dny nabyté zajímavými hrami a kvízy.  Doprovod nám dělali třídní učitelka Eva Kopřivová a pan učitel Martin Průša. Pobyt stál za to, protože jsme se mohli lépe navzájem poznat!

Vaše 1. B

Adaptační pobyt 1. A

8.9.2022

Pondělí a úterý jsme strávili se svými učiteli – Jaroslavem Fořtem (třídní) a Martinem Průšou ve Vrbně u Blatné na adaptačním pobytu. Byla to paráda a my se těšíme na 4 roky studia na OA Písek!

Vaše 1. A

PŘEDÁVÁNÍ DIPLOMŮ – CAMBRIDGE ENGLISH!!!

4.9.2022

V pátek 2. 9. jsme předávali mezinárodní certifikáty Cambridge English. Dimplomy přivezla Ing. Michaela Bébrová, zástupkyně ředitele Evropského centra jazykových zkoušek. Úspěšní kandidáti převzali certifikáty z rukou pana ředitele Mgr. Pavla Sekyrky, Th.D. Ing. Michaela Bébrová uspořádala informačně-motivační přednášku pro oba první ročníky.

Spolupráce s FC Písek

4.9.2022

Ve spolupráci s FC Písek chceme podporovat talentované fotbalisty

S novým rokem začnou naši vybraní studenti absolvovat tréninky pod vedením trenérů Fotbalového klubu Písek. Společným cílem předsedy FC Písek Leoše Gornického, šéftrenéra dorostu Petra Bílého a vedení školy je vytvořit maximální podmínky pro případnou budoucí profesionální kariéru.

Zahájení školního roku 2022/2023

1.9.2022

Dnes jsme vás všechny po dvou měsících rádi viděli. Velký díky patří též galeristovi Jiřímu Reinišovi za úvodní slovo a že si vybral naši školu pro výstavu o díle významného výtvarníka Františka Doubka. Startuje naše adrenalinová jízda, jak jsme u nás zvyklí - máme pro vás připravené soutěže, olympiády, akce, projekty. Ještě v září letí někteří z vás v rámci Erasmu do Turecka, Itálie a Španělska, od zítra začíná příprava na Cambridgezské zkoušky a další. Pevně se připoutejte, ať za jízdy nevypadnete, bude to fajn

Jak se vám líbí?

24.8.2022

Vaše učebna č. 3 v nové palbě.

slavnostní promoce na partnerské fakultě

18.7.2022

Účastnit se slavnostní promoce naší partnerské fakulty v Zámecké jízdárně Českokrumlovského zámku je vždy zážitek. Při té příležitosti se též zdravíme s našimi absolventy, kteří přebírají diplom za dosažení vyšší mety tentokrát z rukou děkanky Ekonomické fakulty Jihočeské univerzity.