Postup našich účtařů do celostátního finále účetní soutěže MD DAL

11.2.2021

Věra Prokopová

Naši studenti uspěli v 1. části prestižní celostátní soutěže v účetnictví MD DAL, které se zúčastnilo 82 studentů 4. ročníků středních škol s výukou účetnictví.

Martin Mendl se umístil na 6. místě, Veronika Vránová se umístila na 10. místě a Adéla Krejčová na 13. místě.

V důsledku epidemiologických opatření je letos soutěž organizována netradičním způsobem. Na konci ledna se konala první část soutěže on-line způsobem, kdy studenti jednak účtovali příklady z různých oblastí a jednak řešili elektronický test, který obsahoval znalostní otázky. Prvních 45 soutěžících postupuje do celostátního finále, které se uskuteční v prezenční formě 30. března 2021 v budově Soukromé vysoké školy ekonomické ve Znojmě.

Všem našim účtařům děkujeme za vzornou reprezentaci, gratulujeme k postupu a přejeme jim mnoho úspěchů v celostátním finále.