Online burza středních škol

15.1.2021

Zuzana Dovínová

Vítejte u nás na Obchodní akademii v Písku, tak touto větou jsme vždy rádi vítali zájemce o studium na naší škole v rámci Burzy středích škol. Dveře OA byly vždy otřevřené a rádi jsme Vás naší školou provedli.

Nyní nám to ale bohužel situaci nedovoluje, přesto jsme se s Vámi, budoucími studenty, spojily prostřednictvím Jihočeské hospodářské komory, která nám zprostředkovala online setkání.
Snažily jsme se Vám předat co nejvíce informací o naší škole, snažily jsme se na Vás přenést i atmosféru a zážitky, které společně se svými studenty sdílíme. Budeme se na Vás těšit, doufejme, v brzké době, ihned, jak to bude možné, tak Vám dveře naší školy otevřeme :).

Všem uchazečům o naši školu přejeme hodně štěstí u přijímacích zkoušek a těšíme se s Vámi na viděnou.

Daniela Fořtová, Zuzana Dovínová

PS. Velký dík patří i naší technické podpoře - Jaroslavu Wailgunymu.