jarní pozdrav

22.3.2021

Pavel Sekyrka

Milé studentky a milí studenti,

zdravíme Vás a posíláme krátkou zprávu ze života školy. Čas čekání na Vás využíváme i nadále k úpravám dalších učeben, aby se vám ve Vaší škole líbilo. Nyní probíhají práce v učebnách AJ, NJ, PEK1, kmenové třídě 3.A, do učebny č. 4 byly nakoupeny nové počítače a monitory. Dále pracujeme na přípravě stavebních projektů ( proměna hlavního vjezdu do objektu – realizace letos) a dále sháníme prostředky na velký stavební projekt – realizace nového venkovního hřiště za jídelnou. Vedle toho kolegyně a kolegové administrují nové Erasmy, abyste mohli opět pracovně cestovat, dále soutěže a výzvy, jak jsme zvyklí. Co se týká velkých exkurzí, první bude Řím, jakmile to bude možné, další destinace jsou v pořadníku.

Těšíme se na viděnou

Pavel Sekyrka a Hanka Karolyiová