Uzavření budovy školy

10.3.2020

Pavel Sekyrka

Na základě vyhlášení Vlády České republiky rozhodl ředitel Obchodní akademie a Jazykové školy Písek o uzavření budovy školy od 10. března, 18 hodin, do odvolání.

Žákům je po celou dobu uzavření školy zakázán vstup do budovy. Vyučující jsou povinni až do odvolání poskytovat žákům a studentům studijní materiály, studijní opory a domácí úkoly prostřednictvím programu Bakaláři nebo předem dohodnutých forem internetového spojení. Pedagogové jsou během své pracovní doby každý den se žáky a zákonnými zástupci v kontaktu prostřednictvím Bakalářů, služebního mailu či jiné dohodnuté formy (např. Skype, Office 365). Zaslané studijní materiály jsou plnohodnotnou součástí vyučovacího procesu a žáci musí počítat po návratu do školy se zpětnou vazbou učitele.

Mgr. Pavel Sekyrka, Th.D.
ředitel