Reálná firma GreenFuture zvítězila na mezinárodním veletrhu!

17.12.2020

Daniela Fořtová

GreenFuture si na 9. ročníku mezinárodního veletrhu JA Studentských firem, který pořádala OA Hradec Králové, vybojovala 1. místo v hlavní soutěži TOP firma.

Studentky prokázaly zdatnost v moderních informačních technologiích. Založily si funkční e-shop a obchodují v něm, propagují své výrobky reklamními videoklipy. V den veletrhu naživo komunikovaly v soutěžních videokonferencích, aby o svém obchodním záměru přesvědčily nejen porotu složenou z odborníků z praxe, ale i případného investora ze zahraničí (s ním mluvily anglicky). V době, kdy nelze pořádat prodejní trhy, musely stejně jako skuteční obchodníci pružně přizpůsobit své obchodní strategie a poprat se s velkou konkurencí.

Veletrhu se zúčastnilo 50 firem z České a Slovenské republiky založených středoškoláky.

GreenFuture vyrábí a originálně zdobí roušky a textilní tašky. Zaujaly jsme Vás? podívejte se na náš e-shop!

www.greenfutureshop.cz

Veliká gratulace patří Tereze Doubkové, Simoně Charyparové, Kateřině Kučerové ze třídy 3. B a Gabriele Ctiborové, Markétě Lauerové, Anežce Housarové, Petře Kaliankové ze třídy 3. A