OA se aktivně zúčastnila Píseckého Majálesu!

1.6.2016

Daniela Fořtová

Dne 27. května 2016 před polednem vyšly Majálesové průvody od jednotlivých středních škol aby nakonec v jednom proudu dorazily na Fügnerovo náměstí u Kamenného mostu.

Tam bylo připraveno množství programů - prezentace škol, občerstvení, hudební a jiná vystoupení.

Naše škola se velmi dobře prezentovala stánkem fiktivních firem. Fiktivní firma Progress, s. r. o. má dvě úspěšné divize Sladký Písek a Muffinerii, které během roku posbíraly mnoho ocenění.

Naši studenti pomáhali s organizací celého Majálesu. Součástí pořadatelského týmu byli Klára Koluchová 1. A, Sabina Kyriánová 1. A, Hafid Satynek 1. A, Hanka Kunešová 1. A, Nela Horažďovská 1. A, Zuzana Dovalová 1. A, Jana Čermáková 1. B, Tereza Nikodemová 1.B a Natálie Kopáčiková 1. B.

Hlavní program začal po šesté, kdy se otevřely brány kulturního domu a začala  majálesová párty. Super kapely, dýdžejové, volba krále a královny Majálesu...

Majáles se vydařil - těšíme se na další ročník - studenti OA Písek!