Fiktivní firmy na píseckém veletrhu

13.6.2016

Jaroslav Fořt

Ve dnech 8. a 9. června 2016 jsme pořádali již 22. ročník píseckého veletrhu fiktivních firem

EFKO 2016. Jsme velmi rádi, že jsme letos na našem veletrhu mohli přivítat 27 firem ze 13 škol z Prahy, Sokolova, Žatce, Mostu, Plzně, Příbrami, Volyně, Telče, Hořovic a Písku. Zúčastnili se i zástupci Centra fiktivních firem z Prahy Ing. Lukáš Hula a Bc. Veronika Čížková.

Veletrh se velmi vydařil, čilý obchodní ruch panoval v prostorách obchodní akademie po celý den.  Studenti, učitelé i veřejnost byli s jeho kvalitou velice spokojeni. Vystavovatelé měli možnost ocenit i krásy královského města Písku.

Prezentace firem byla na vysoké úrovni, k vidění byly poutavé stánky, milá a profesionální obsluha, špičkové katalogy i další obchodní materiály.

Nejlepší firmy si odvezly ocenění ze soutěží. Naše domácí firma Progress, s. r. o. získala zlatou medaili v soutěži o nejlepší katalog v anglickém jazyce a stříbrnou v soutěži o nejlepší leták.

Kromě studentů z fiktivní firmy se aktivně zapojilo do organizace veletrhu velké množství studentů ze školy zejména pak z prvního ročníku, což je dobrým příslibem do příštího roku.

Pracovníci firmy Progress, s. r. o.