V rámci Dne otevřených dveří provádí zájemce o studium studenti naší školy.

Obchodní akademie se nachází ve 2. a 3. patře budovy zřizovatele v ulici Čelakovského 200. V uplynulých letech se podařilo škole postavit nové patro, které se svým architektonickým provedením řadí mezi jedinečné školní stavby v České republice.  Uchazeči uvidí na vlastní oči studentský klub Akáda, kavárnu, navštíví galerii nad klubem či se mohou projít na střeše školy po studijní terase.  K nahlédnutí jsou dále nová aula s divadelním uspořádáním, knihovna, místnost výchovného poradce, ale i komfortní sanitární zařízení.

Zájemci o studium se dozví vše o vyučovacích předmětech, zajímavých projektech, exkurzích po Evropě i do zámoří a ostatním bohatém spolkovém životě školy přímo z úst těch, kterých se vzdělávání nejvíce týká.

V případě, že se Vám nepodaří navštívit nás ani v jeden z výše vypsaných dnů, jsme Vám po telefonické nebo písemné objednávce k dispozici.

Burza středních škol Dny otevřených dveří
termín zatím neurčen, Komunitní centrum Blatná
6. listopadu 2018, KD Strakonice